Sipariş ve Destek 0530 181 94 71 - 0530 894 40 17 - 0553 950 95 77 - 0533 453 95 77

Paylaş

Şahin GPU

 • Stok Kodu: DEJNPST3
 • Kategori: Uğur Dedektör
 • Markalar: Ugur Elektronik
KDV Dahil
451,675.68TL
Sepete Ekle

TIKLA WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER

05301819471

Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Şimdi sipariş verirseniz 2 gün içerisinde kargoda.
Ürün stoklarımızda bulunmuyor.

Üzülmeyin! Stok Bilgisi İçin Bizi Arayın.

0530 181 94 71 - 0530 894 40 17 - 0553 950 95 77 - 0533 453 95 77

 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Fiyat Düşünce Bana Bildir
 • Alarm Listenize Ekleyin
Bu ürün ücretsiz kargolanmaktadır.
 • Ürün Özellikleri
 • Teknik Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ürün Yorumları
 • Ürün Videoları
 • Ürün Resimleri
 • Arama Başlıkları
 • Aksesuarlar
 • Dosyalar

Şahin 08 Yeraltı Görüntüleme Örnek Çalışmaları,Video,Yorumları,Resimler

0530 181 94 71
0530 894 40 17
0553 950 95 77
0533 453 95 77
0216 310 95 77

Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin

 

Şahin 08 Yer Altı Görüntüleme Arazi Testi

 
Devlet Onaylı Kazı Yapan Tek Yer Altı Görüntüleme Şahin 08
Üsküdar Silah Kazısı Çalışması Öncesi ve Sonrası;

 

şahin 08 yeraltı görüntüleme

 

VERİLEN RAPOR SONRASI 2.ÇEKİM

 

görüntülü dedektör,3d dedektör,yeraltı görüntüleme

 

 

 DEFİNECİLER DİKKAT...!

DEFİNECİLER...! Sizi Bir Konuda Uyarmak İstiyoruz Bugün Piyasada Görüntüleme Cihazı Diye Satılan Ürünlerin Bir Çoğu Gerçek Görüntüleme Cihazı Değildir,Aslında Bu Cihazların Toprak Altında Tespit Ettiği Şeyler Sert ve Yumuşak Yapılardır.Görüntüleme Cihazlarının Çalışma Prensipi Toprak Altındaki Sert Kaya,Horasan vb.Yapıları Daha Yumuşak Olan Toprak,Kum ve Dolgudan Ayırmaktır.

Piyasadaki Görüntüleme Cihazları İle İlgili Talebi ve Beklentiyi Bilen Bazı Firmalar ki Bunların Çoğu Yurtdışında Faaliyet Gösteren Firmalardır,Definecilerin Bu Beklentilerini Karşılamak İçin Görüntülü Cihazlar Adı Altında Büyüklere Oyuncak Baaabında Sözüm Ona Yer Altı Görüntüleme Cihazları Üreterek Yıllardır Definecilere Satmaktadırlar.

Uğur Elektronik 20 Yıllık Tecrübesi ve Bilgi Birikimi ile Siz Definecilerin Derinlerde Aradığı Oda,Mağara,Mahzen,Tünel,Mezar Gibi Boşlukları ve yine Derine Gömülmüş Olan Büyük Hazineleri Bulabilmeniz İçin 21.Yüzyılın Teknolojisi Olan Sensörleri En İdeal Şekilde Kullanarak ve Firmamızın Mühendislerinin Geliştirdiği  Yazılımla Bir Araya Getirerek Derinden Tespit Yapabilen Gradiometer Çalışma Prensibine Uygun  ŞAHİN GPU Modelini Ürettik

yeraltı görüntüleme

Bu noktada size şahin gpu ürününü aldığınız için teşekkür eder ve şans dileriz. UĞUR ELEKTRONİK firmasının bu ürününe sahip olmakla siz aynı zamanda teknolojik gelişmiş bu ürünün tam servisini ve çok iyi kalitesinide elde etmiş oluyorsunuz. Çok yüksek kullanma konforu ve kolay anlaşılır bir kullanma kılavuzu size bu ölçüm cihazını kullanmanızda çok yardımcı olacaktır. UĞUR ELEKTRONıK bu ürünü satın aldıktan sonraki dönemde de sizin tarafınızda olacaktır

Şahin gpu cihazı yer altındaki yapı değişiklerini anormallikleri ve bu yapı değişiklerinin boyutlarını göstermek için tasarlanmıştır. Yer altındaki bir anormallik toprakta yapılan çalışmalar sonucunda oluşur.Mesela bir obje saklamak için yapılan tüm kazı çalışmaları tünel veya mağara yapmak için toprağın boşaltılması kuyular gizli tüneller, boru veya kablo gibi şeyleri toprağa gömmek için yapılan kaızlar.şahin gpu cihazı klasik bir metal dedektörü değildir. Aksine farklı ve özel ölçümler yapmak için tasarlanmış bir ölçüm cihazıdır. Arazide şahin gpu ile ölçüm esnasında veya ölçüm sonrasında kaydettiğiniz ölçüm değerlerini Windows işletim sistemi ile çalışan diz üstü bilgisayara veya normal bilgisayara aktarıp burada görüntü oluşturabilirsiniz.

Genel olarak geçerlidir ki bir elektronik ölçüm cihazı her zaman toprağın yapısına göre ve çevresel şartlara göre farklı ölçüm değerleri ölçer ve farklı sonuçlar verir. Hiçbir cihaz her toprak yapısında ve her çevresel koşulda sürekli aynı sonucu vermez. Aşağıdaki içeriklerde bu konulara tekrar değineceğiz.

 

şahin 08 3d dedektör

 

2 Önemli Açıklamalar: Şahin gpu cihazı elektronik bir ölçüm cihazı olduğu için sahada kullanımda belli kısıtlamalar getirmektedir.Lütfen şahin gpu cihazınızı aşağıda anlatılan şartlarda Cihaz kesinlikle aşırı nemli ve ıslak ortamlarda kullanılamaz.Yüksek gerilim hatlarına yakın noktalarda cihazı kesinlikle kullanmayınız. Lütfen ölçüm sırasında cep telefonu kullanmayınız ve cihaza yaklaştırmayınız. Fırtınalı havalarda genelde ölçüm yapmayınız.Saatlerce ölçüm yaptıktan sonra cihazın aküsü aşırışekilde boşalabilir ve cihaz fonksiyonlarını tamamen almak garanti edilemez. Bu durumda lütfen önceaküyü şarj ediniz ya da opsiyonel olarak sunulan yedek aküyü kullanınız.Aküyü şarj ederken ya da diğer elementleri kullanırken sadece UğUR ELEKTRONiK tarafından sunulan cihazları kullanınız. şahin gpu programından olmayan bir elektronik cihazı veya başka bir ölçüm cihazını kesinlikle şahin gpu elektronik cihazı veya şahin gpu anteni ile bağlamayınız.
 

yeraltı görüntüleme,şahin 08,uğur dedektör

 

5 Arazide ÖlçümlerinYapılması
5.1 Ölçüme başlamadan önce
5.2Mineralli toprak ve yer altı yapısı ve metaller
5.3.Yeraltındaki boşluklar ve dolgu toprak yapısı Arazide ölçüme başlamadan önce mutlaka yapmanız gereken bu arazi yapısı hakkında bilgileri almanız ve incelemenizdir. Bu bilgiler size daha sonra burada ölçüm yaparken yardımcı olacaktır ve bu arazide ölçüm yapmanın aslında doğru olup olmadığını tahmin etmenize yarayacaktır. Yer altının ve arazinin yapısı ölçümlerde çok büyük bir rol oynar. Kayalık olan, taşlı olan veya çok yüksek mineral ve maden içeren bir arazide elde edeceğiniz ölçüm sonuçları, homojen ve kayalık olmayan (mesela düz bir tarlada) bir arazideki ölçüm sonuçlarından farklıdır.Kayalık ve çok madenli mineralli bir arazide yapılan ölçümlerde ortaya çıkan grafiksel sonuçlar daha çok yer altının yapısını ve deformasyonları, bozulmaları gösterir.Bu sonuçlar size yeraltındaki kayaların, ve büyük taşların olabileceğini gösterir. Homojen ve aşırı kayalık olmayan bir zemin ise grafiksel olarak daha çok aynı şekilde görünen ve sabit bir grafik verir. Ayrıca bilmeniz gereken ise, ne aradığınızdır. Küçük ve büyük objeleri aramak farklı arama yöntemleri gerektirir. Eğer küçük bir obje arıyorsanız o zaman daha hassas şekilde bir ölçüm yapmanız gerekir ve adımlarınızı daha küçük atmanız gerekir.

Eğer metal objeler arıyorsanız bu durumda da adım uzunluğunuzu aradığınız metal objenin tahmini büyüklüğüne orantılı olarak ayarlamanızdır. Yani ufak bir metal arıyorsanız adımlarınızı kısa tutun. Eğer büyük bir metal obje arıyorsanız adımlarınızı daha büyük atabilirsiniz. Metalleri grafikte kırmızı renkte alanlar olarak göreceksiniz. Bu kırmızı alanın büyüklüğünde yeraltındaki metalin büyüklüğüne bağlıdır. Ekrandaki grafikteki bir ufak kırmızı nokta yeraltında çok derinde olan büyük bir metal objeyi gösterebilir. Bu metal obje çok derinde olduğu için küçük bir kırmızı alan bir nokta olarak görünür. Grafiği çevirip yandan baktığınız zaman bu kırmızı alanın gerçek genişliği grafikte görünecektir. Yani bu kırmızı ile gösterilen anormallik bir üçgen şeklinde görünecektir.

Mineralli bir toprağı, kayayı veya başka mineralli yer altı yapısını her zaman metal bir objeden ayırmak kolay değildir. Çünkü mineralli, madenli bir taş veya toprak yapısı bazen metallerle benzer bir özellik gösterir. Gerçek metaller her zaman tam kırmızı renkte grafikte gösterilir. Mineralli bir toprak veya kaya ise daha çok kahverengine yakın veya karışık bir renkte grafikte görünür. Burada da grafikteki bu renkli alanların formuna şekline dikkat etmek gerekir. Yeraltındaki boşluklar, tüneller veya dolgu topraklar, dolma zeminler ekranda mavi renklerde tanımlanır. Burada da dikkat edilmesi gereken şey ekrandaki bu maviliğin şekli, formu ve büyüklüğüdür. Dört köşe görünen bir mavilik bir mezar dolgusunu veya insan eliyle yapılmış bir dört köşe dolguyu gösterebilir ama doğal boşluklar farklı olarak göründüğü için bunlar doğal olarak oluşumları, boşlukları gösteriri.

Açıklama : Bilgisayar programı istenildiği gibi farklı renkler seçilerek kullanılabilir. Ekranda alttaki seviyeyi maviden başka bir renge değiştirebilirsiniz. Böylece ekrandaki renkli grafik tamamen değişir ama değerlendirme prensibi değişmez. Bu konu hakkında daha fazla bilgiyi bilgisayar programının kullanma kılavuzunda bulabilirsiniz.

5.4Taze kazılar sonrasında yapılan ölçümler 5.5 Ölçüm hatlarının düzeni şahin gpu cihazı yeraltındaki anormallikleri tespit etmek için tasarlanmıştır. Eğer arazide arama sırasında taze kazılmış bir çukura veya benzeri bir yere denk gelirseniz burada biliniz ki insan eliyle yapılmış bir anormallik söz konusudur. Bu taze kazılmış çukurun altındaki toprak altında farklı bir anormallik (mesela çok eskiden yapılmış bir kazı) veya olabilecek değişim, ölçme işlemi ile net olarak görünmez. Burada söz konusu olan çukurun altındaki toprağın içinde daha aşağıda olan anormallik (çok eskiden yapılan kazı) içinde ikinci bir anormalliktir. (yani bu ikinci anormallik sonradan taze kazılan çukurun kendisidir). Yerin manyetik alanı iki kazı sonucu o kadar çok bozulmuştur ki bozulmamış toprak ile bu taze kalmış toprak arasındaki manyetik alan ölçmü dağınık görünür ve net tespit edilemez. Aynı şey şu durumda da geçerlidir: Bir yerde bir şey tespit ediyorsunuz ve kazı yapıyorsunuz, kazı daha bitmeden bu kazılmış bölgede bir kez daha bu cihazla ölçüm yapıyorsunuz. ışte bu durumda ikinci ölçüm sonucu elde ettiğiniz grafik ile birincisi, yani hiç kazmadan önce yaptığınız ölçümde elde ettiğiniz grafik aynı değildir! Çünkü artık yer altında tespit edilen objenin manyetik alanı, yapılan kazı sonucu bozulan manyetik alan tarafından çevrilmiştir. Herhangi bir noktada çalışma yapmadan önce lütfen şu konuya dikkat ediniz. Geçen yüzyıllarda yapılan savaşlarda milyonlarca ton patlayıcı kullanıldı ve herhangi bir noktada çalışma yapıldığı sırada bir mayına veya eskiden kalmış patlayıcı bir maddeye rastlama ihtimali her zaman vardır

Bu konuda sizi uyarmak isteriz ki bu maddelerin kazılarak çıkarılmaya çalışılması çok tehlikelidir. Mayınlar ve başka metal silah kalıntıları metal oldukları için şahin gpu ile tespit edilirler. Eğer şahin gpu ile tespit ettiğiniz obje hakkında bilginiz yoksa bu noktada çok dikkatli çalışma yapmanız gerekmektedir. Kazı sırasında dikkat edilmesi gereken boşaltılan toprakta renk değişimi olup olmadığıdır. Eğer çıkarılan toprakta renk değişimi fark ediliyorsa ve toprak gittikçe kırmızı kahverengi bir renk alıyorsa burada kesinlikle paslanmış bir metal olmalıdır. Bu noktadan itibaren çok dikkat edilmelidir. Toprak altında kalan mayın veya benzeri patlayıcılar yıllar geçtikçe daha tehlikeli olurlar. Pas sonucu metal patlayıcının gövdesinde zamanla delikler mayının patlamasına neden olabilir. Böyle bir mayına denk geldiğiniz takdirde sakın dokunmayınız ve uzak durunuz.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
462,470.73 TL
3 X
161,187.99 TL
483,563.98 TL
6 X
82,716.87 TL
496,301.24 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
462,470.73 TL
3 X
150,558.56 TL
451,675.68 TL
6 X
80,548.83 TL
483,292.98 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
462,470.73 TL
3 X
159,110.29 TL
477,330.86 TL
6 X
82,739.46 TL
496,436.74 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
462,470.73 TL
3 X
160,510.48 TL
481,531.44 TL
6 X
83,582.58 TL
501,495.51 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
462,470.73 TL
3 X
158,206.93 TL
474,620.80 TL
6 X
81,527.46 TL
489,164.76 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
462,470.73 TL
3 X
156,159.34 TL
468,478.02 TL
6 X
80,285.35 TL
481,712.11 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
462,470.73 TL
3 X
154,156.91 TL
462,470.73 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Videolar
Videolar
Arama Başlıkları
Aksesuarlar
Dosyalar

Mimar Sinan Mahallesi Uncular Caddesi Ekşioğlu İş Hanı No:22/C Üsküdar İstanbul

0530 181 94 71
0530 894 40 17
0553 950 95 77
0533 453 95 77
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
  Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.