Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

NOVA ALAN TARAYICINOVA ALAN TARAYICI


500 Metrekare alanda altın ,gümüş ve boşluk için tasarlanan mükemmel bir alan tarayıcıdır. Tek elektronik kutusu olmakla birlikte çift sistem çalışabilir. Hem tabanca gibi tutabilir hemde özel aparatlarını değiştirerek iki kişilik sisteme çevirebilirsiiz. Artık büyük araziler siz defineciler için sorun olmaktan çıktı.

Nova alan tarayıcıyla 500 metre kare alanı çok kısa bir sürede tarayabilirsiniz.

2 yıl garantili faturalı sıfırdır. Kargo ücreti yoktur,ürün ödemesini kapıda yapabilirsiniz.

ALAN TARAMA Nova elektronik alan tarayıcının üstün özellikleri

Nova elektronik alan tarayıcı yıllardır define tutkunlarına hobi amaçlı kullanan macera sevenlere hizmet vermektedir.

Nova alan tarayıcı bir çok define tutkununun hedefe ulaşmasını sağlamıştır. Ayrıca yıllardır dünyanın dünyanın dört bir yanına ihraç edilmektedir.

Nova alan tarayıcı yenilenmiş haliyle sizlere daha kolay daha etkili hedefe ulaşmanızı sağlayacaktır.

Tüp başlıklarının içinde şimdi daha etkili bir bio enerji içermektedir. Ayrıca hertürlü arazi şartlarında iki kişi karşılıklı kullanma imkanı sunmaktadır. Alan tarama çubuklarından çok daha farklı özelliklere sahiptir.

Özel alaşımlı dörtlü uzun antenleri sayesinde hedefi bulmanız çok daha kolay olacaktır.

Nova alan tarayıcının bele takılan frekans kutusu sayesinde bio enerji içeren tüplerin içine frekans göndererek ayrı bir güç kaynağı oluşturmaktadır. Bu özellikleri sayesinde on metre gibi çok ciddi derinliklerden hedefe ulaşmanızı sağlamaktadır.

James Bond şeklindeki şık tasarımlı muhafazalı çantası şarj edilme özelliği bulunan batarya kutusuyla beraber tam takım şeklinde 2yıl garantili alabilirsiniz.